درباره شکم بند لاغری

شکم بند لاغري با افزايش دماي بدن در هنگام ورزش، انجام فعاليت هاي ورزشي، پياده روي، دويدن و انجام ورزش ها و فعاليت هايي در خانه موجب مي شود تعرق بدن شما زياد شده و به چربي سوزي و کاهش وزن کمک مي کند. فقط کافي است قبل از انجام فعاليت هاي ورزشي آن را ببنديد و بعد تاثير آن را احساس کنيد.

شکم بند لاغري را بعد از هر بار استفاده با دست و آب سرد شستشو دهيد.
بسياري از افراد تمايل به استفاده از گن هاي يکسره و کامل ندارند و فقط مي خواهند در ناحيه کمر، شکم و پهلوها لاغري داشته باشند، به اين دسته از افراد گن لاغري شکمي آرتان مدل Artan 2010 را پيشنهاد مي دهيم.
شکم بند تمام کش توان تن در مواردي از قبيل ضعف عضلات شکم و ستون فقرات، بعد از زايمان يا سزارين، در حين انجام تمرينهاي ورزشي، حفظ تناسب اندام و زيبايي، بعد از عمل جراحي و در ساير مواردي که پزشک تجويز نمايد ، مورد استفاده قرار مي گيرد. اين شکم بند از جنس الياف کش لطيف ومرغوب توليد گرديده و از تهويه مناسبي نيز برخوردار مي باشد
پوشيدن گن لاغری از دير باز، در اواخر دوره ي ويکتوريا و قرن ۱۶، بسيار متداول بوده است. اما در اين اواخر پوشيدن گن هاي لاغری مردانه توسط سبلريتي ها توجه عده ي زيادي را به خود جلب کرده است.
۱ – باريک شدن کمر : گن لاغري باعث مي شود کمرتان لاغرتر بنظر برسد.

بله گن هاي لاغري تاثير آني فوق العاده اي دارند – يگ گن لاغري دور کمرتان ببنديد و مانند قرقره بنظر برسيد! کوچکتر، لاغرتر و سفت و محکم.

اما بستن گن لاغري، آثار رواني غير قابل انکاري هم در پي خواهد داشت. برخي پزشکان زيبايي مي گويند بستن گن لاغري باعث مي شود شما به شکل ظاهري تان بيشتر توجه کنيد و در رعيات کردن رژيم غذايي بيشتر کوشا باشيد. پوشيدن گن لاغري ضرري ندارد و شما مي توانيد چندبار در روز آنها را استفاده کنيد.

– باريک شدن کمر : پوشيدن گن لاغري منجر به کاهش وزن موقتي مي شود.

برخي افراد فکر مي کنند که پوشيدن گن لاغري حين انجام تمرينات وزرشي باعث افزايش دماي بدن و در نتيجه تعريق بيشتر مي شود، بنابراين مي تواند کاهش وزن موقتي در پي داشته باشد. اما بايد هميشه يادتان باشد که اين تنها کاهش وزن موقتي است.

براي آنکه به هدف خود در فرم دهي به بدن و باريک کردن کمر دست يابيد، بايد استفاده از گن لاغري را همراه با تغيير برخي از شيوه هاي زندگي تان انجام دهيد تا اثر نتيجه بخشي مشاهده کنيد.

۳ – باريک شدن کمر : پوشيدن گن لاغري در دراز مدت باعث چربي سوزي نمي شود.

مساله ي قابل توجه اين است که گن لاغري تنها زماني که پوشيده شوند شما را لاغرتر نشان مي دهند. زماني که آن را دربياوريد، بدنتان به همان فرم اوليه اش باز مي گردد.

دليل اين امر آن است که پوشيدن گن لاغري هيچ تاثيري بر ميزان چربي موجود در بدن شما ندارد. براي آنکه بتوانيد نتيجه ي خوبي از پوشيدن گن لاغري بگيريد و کمرتان را باريک کنيد، بايد هميشه آن را بپوشيد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *